Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Przedmioty z punktu sprzedaży CarGO!, jakie sprawdzają się w stałym karawaningu

Wyposażenie kamperów wynajmowanych w CarGO! to elementy standardowe, dzięki którym można bezpiecznie oraz wygodnie odbywać podróż. Wypożyczający mogą też decydować się na wyposażenie uzupełniające. W dniu wynajmu każdy pojazd jest sprawdzony a także czysty. W wyposażeniu standardowym umieszczone są: zewnętrzna markiza przeciwsłoneczna, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego oraz klimatyzacja. Wyposażenie podnoszące komfort użytkowania to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie kuchenne, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, zestaw dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna oraz kamera GoPro z dodatkami. To wskazuje, że da się komfortowo podróżować o każdej z pór roku. Przyczepa kempingowa pozwala na niemałą dozę niezależności.

Użytkownicy zwykle zdecydowani są na przyczepy kempingowe HOBBY oraz z całej Grupy Pilote. Są to przyczepy nowe, ale też używane. Wypożyczenie kamperów używanych pozwala na skorzystanie z propozycji CarGO! takim osobom, które nie mogą pozwalać na kupno najnowszego pojazdu. Dodatkowo, proponowany jest serwis, jeśli jest to niezbędne. CarGO! to firma dyktująca trendy w wypożyczalnia kamperów poznań ze względu na paroletnie doświadczenie. Wnętrza w kamperach są przygotowane luksusowo. W rezultacie nie tak duża powierzchnia jest nieodczuwalna. Na węższych, europejskich ulicach przyczepy kempingowe tej klasy sprawdzają się wzorcowo.

Klasa Comfort obejmuje modele dla sześciu osób, cechujące się praktycznym wyposażeniem i ekonomicznością. Chętnie wynajmują je rodziny z dziećmi. Można również decydować się na kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, czyli łączą w sobie ergonomię oraz komfort. Pośród udogodnień posiadają: ogrzewanie grawitacyjne oraz system klimatyzacji dla części mieszkalnej. Takie kampery polecane są dla rodzin i grup znajomych. Dostępna jest również klasa Premium, cechująca się maksymalnym zaplanowaniem przestrzeni przy równoczesnym zachowaniu licznych korzyści. Wyposażenie w nich to między innymi: panel solarny, telewizor ledowy, klimatyzacja dla części mieszkalnej oraz ogrzewanie grawitacyjne.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz