Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

PCO GROUP: spory asortyment przekąsek oraz urządzeń do ich przygotowania

Urządzenia oraz wyposażenie do popcornu, nachosów a także Slushy od marki PCO GROUP to maszyny imponującej jakości, jakie sprawdzają się w kinach oraz w obiektach gastronomicznych. Niemały dobór maszyn do podgrzewania i chłodzenia obejmuje maszyny w różnych wersjach i rozmiarach. Można przykładowo zakupić maszynę do popcornu lub do zrobienia nachosów luzem albo w gotowych przydziałach. Obsługa maszyn jest wyjątkowo prosta, a więc nikomu nie powinna sprawić problemu.

Dodatkowo można też zakupić mobilne lady na popcorn i nachosy, o ile na przykład chce
się je podawać w dowolnych miejscach na zewnątrz lub w trakcie imprez w plenerze. W takich punktach w porze letniej sprawdzą się maszyny do napojów z aromatyzowanym lodem. Zamówić można też specjalne urządzenia do lemoniady. W punkcie sprzedaży pojawiły się również: podgrzewacze do orzeszków Hombre, maszyny do waty cukrowej, jak i to wyposażenie jak siedziska dla dzieci i inne.

Propozycja sprzedażowa jest bez przerwy rozszerzana, a więc każdy, kto się tu kieruje może oczekiwać na to, że znajdzie to, co będzie w pełni przystosowane do jego biznesu. O tym, co wybierać, klient zazwyczaj ma pojęcie natychmiast. Natomiast, może zapoznać się ze specyfikacją wybranych produktów, żeby nie mieć wątpliwości, że po jego stronie jest to właściwy dobór. W sezonie letnim na pewno licznym właścicielom firm z branży gastronomicznej przyda się granitor, jaki sprawdza się w punkcie mobilnym, który serwuje mrożone napoje dla turystów.

Granitory oferowane są w opcji jednej lub kilku komór. Pojemność granitorów jest różna, żeby każdy miał możliwość dopasować właściwy pod spodziewane oczekiwania. Podobna reguła odnosi się do innych wyrobów z asortymentu. Kompletny katalog wyrobów PCO GROUP zawiera: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, artykuły promocyjne do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, jak i akcesoria związane z higieną i czyszczeniem.

+Tekst reklamowy+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz