Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Obuwie i torby do tenisa proponowane przez markę Yonex

Profesjonalny sprzęt do tenisa oraz badmintona od marki Yonex oferowany jest w Polsce w punkcie sprzedaży rodzimego przedstawiciela handlowego. Kupujący ochoczo decydują się na rakiety do tenisa z 3 serii: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania oraz spora moc uderzenia. VCORE to modele umożliwiające większą kontrolę grania, odczuwanie wszystkich ruchów i wyróżniające się idealną rotację.

Poszczególne produkty są szczegółowo opisane w sklepie, czyli konsumenci nie powinni mieć trudności z znalezieniem asortymentu, tym bardziej, że parametry konkretnych modeli mogą omówić ze sprzedawcą. Scharakteryzowane są: osoby pod kątem poziomu zaawansowania mogące skorzystać z rakiet i zastosowane w nich techniki. Yonex wytwarza również rakiety do badmintona, które są napinane są z pełną mocą. Oferowane kolekcje tych rakiet to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodawana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

Solidny materiał wykonania pozwoli oczekiwać, iż zakupione torby do tenisa będą sprawdzały się długo. Nie jest znaczące, czy ktoś będzie grała w tenisa lub w badmintona amatorsko, albo zawodowo, ponieważ abstrahując od faktu, wyszuka akcesoria dobrane do zdolności i stylu grania. Marka Yonex produkuje także obuwie do tenisa, jakie chwalą zarówno początkujący, jak i profesjonalni gracze. W punkcie sprzedaży Yonex Polska dostępne są buty damskie, jak i dla panów.

Obuwie jest ergonomiczne, wykonane są z trwałych tworzyw i równocześnie wygląda trendy. Wygodna podeszwa pozwala na wygodę gry. Szczególnie modele butów Yonex Power Cushion gwarantują sprawną grę na kortach tenisowych. Obuwie ma delikatne dopasowanie, a podeszwy są zrobione z pianki EVA. Warto więc sprawdzić cały katalog produktów i wytypować coś pod swoje upodobania.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz