Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nbot: aplikacja online dla pośredników nieruchomości

Nbot to aplikacja wirtualna dla agentów nieruchomości. Umożliwi ona wgląd do ogłoszeń stworzonych przez osoby prywatne i agencje, z kompletem zdjęć oraz z numerami telefonów z blisko 200 serwisów, co jest faktycznie dużą innowacją. To solidne źródło wiedzy, sprawdza się w obsłudze klienta podażowego, jak i poszukującego nieruchomości w celu nabycia lub najmu i mającego konkretne preferencje, gdyż na tej podstawie jest przygotowana jego wizja projektowa. Do aplikacji są dodane kluczowe elementy procesu marketingowego usprawniające etap pozyskania ogłoszeń, co maksymalnie uprości obsługiwanie klienta popytowego.

Pośrednicy nieruchomości cenią taką możliwość, ponieważ rozwiązania takie jak program do selekcji ofert prywatnych są opracowane wzorcowo. Do walorów aplikacji wlicza się: wysyłanie ofert ze fotografiami, z prawie dwustu serwisów, dostęp do ogłoszeń indywidualnych oraz biurowych z numerami telefonów z serwisów, szybkie wyznaczenie danych kontaktowych do właściciela, informowanie o naruszeniach w umowie na wyłączność, natychmiastowe aktualizowanie kwot w ofertach otwartych, skrupulatne dookreślenie kwoty ofertowej domu a także dostęp do ofert z uzupełnionymi adresami.

Wskazany program to wszechstronne wyjście, opierające się na prostej obsłudze. Program dla agencji nieruchomości, pośredników nieruchomości oraz ekspertów mających kompetencje do oszacowania wartości nieruchomości został opracowany w ten sposób, żeby ich praca stała się znacznie łatwiejsza. Jego sposób obsługi jest zaprezentowany na stronie. Do informacji ma się wgląd po założeniu darmowego konta. Agent nieruchomości może wysłać oferty prędko, dodatkowo zmieniając je na własne. W efekcie obowiązki realizuje sprawniej.

Agenci nieruchomości mogą kontrolować, kto oraz w jakiej cenie promuje mieszkania, co pozwala prosperować lepiej aniżeli konkurenci branżowi. W programie znajdują się wszystkie mieszkania prywatne wystawione od 2018 roku oraz ogłoszenia agencyjne, w związku z tym niczego nie można pominąć.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz